Cypelek
wybierz serwis:
Kontakt Przejdź do strony głównej
Witamy na stronie serwisu Florek Wielichowo
certyfikat jakości
Florek Bosh Service posiada certyfikat
jakości WIELKOPOLSKA JAKOŚĆ,
wydany przez UNIĘ WIELKOPOLAN.
Obrazek Obrazek
Auto Serwis FLOREK
WIELICHOWO
Adres:
ul. Rakoniewicka 27,
64-050 Wielichowo
Telefon:
+48 61 443 30 88
Fax:
+48 61 443 30 88
Kom.
+48 604 411 236,
Godziny otwarcia:
pon.-pt. 07:00 - 17:00
sob. 07:00 - 14:00
Warsztat

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego.
Firma Bosch to nie tylko jeden z największych producentów części i akcesoriów samochodowych w Europie. To również sić ponad 9000 serwisów samochodowych pod nazwą Bosch service, funkcjonujących w 110 krajach świata.

Serwisy samochodowe Bosch to profesjonalna obsługa tak samochodów z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Zakres oferowanych usług obejmuje cały samochód. Oprócz elektrotechniki i elektroniki samochodowej, napraw układów ABS/ASR, diagnostyki silników Diesla i napraw pomp wtryskowych, w stacjach Bosch-Service znajdą Państwo wszechstronną obsługę w zakresie mechaniki samochodowej, jak: wymiana pasków rozrządu, amortyzatorów, sprzęgieł, a także wymiana oleju.

Autoryzowane stacje Bosch-Service to solidność i fachowość oferowanych usług. Dzięki zastosowaniu orginalnych części firmy Bosch oraz specjalistyczych urządzeń diagnostycznych zapewniają sobie Państwo niezawodne funkcjonowanie pojazdu.

Oprócz świadczonych usług naprawczych w każdej stacji Bosch-Service dostępna jest szeroka gama części i akcesoriów samochodowych firmy Bosch: świece zapłonowe i żarowe, akumulatory najnowszej generacji, wycieraczki, paski napędowe, pompy paliwowe, filtry, elementy układu zapłonowego i paliwowego, końcówki wtrysku, elementy układów hamulcowych, przewody wysokiego napięcia oraz wiele innych produktów światowej jakości.